Główna strona.


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

INFORMACJE O NAS.

MARTECH SOFTWARE świadczy szeroki zakres usług związanych z tworzeniem oprogramowania, sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania, nadzorowaniem i instalacją sieci, udostępnianiem kont email i serwisów WWW oraz wielu innych usług informatycznych.

Tworzymy systemy relacyjnych baz danych oraz profesjonalne serwisy internetowe. Posiadamy wieloletni staż pracy w systemach SCO UNIX, Windows, Novell i Linux oraz w tworzeniu oprogramowania systemów baz danych w różnych językach programowania. 

Do zasadniczych usług świadczonych dla naszych klientów  należy zaliczyć tworzenie aplikacji przeznaczonych do obsługi baz danych w Generatorze Aplikacji MAGIC na wszystkie dostępne dla tego narzędzia platformy systemowo-sprzętowe.

Stawiamy zawsze na jakość wykonywanych usług oraz sprzedawanych produktów. Szerokie kontakty jakie posiadamy z wieloma renomowanymi firmami branży komputerowej umożliwiają realizację wszystkich zleconych nam projektów informatycznych, rozpoczynając od konsultacji, poprzez wykonanie projektu i oprogramowania, dostarczenie sprzętu, instalację sieci komputerowej wraz z całym oprogramowaniem sieciowym, do szkolenia bezpośrednich użytkowników z obsługi systemu i innych programów (aplikacji) stosowanych w całym instalowanych systemie informatycznym. 

Jesteśmy sprzedawcą oprogramowania firm Magic Software Enterprises Ltd, Microsoft, SuSE, ARCABIT i wielu innych. Wykonujemy projekty sieci komputerowych w systemach Novell, Windows, SCO UNIX, Linux. Sprzedajemy, modernizujemy i naprawiamy sprzęt komputerowy.

Jako firma informatyczna ciągle zwiększamy zakres realizowanych usług, powiększając je o nowe zastosowania informatyki. Dzięki temu doskonalimy swój warsztat pracy, a nasi klienci są zawsze zadowoleni.
 
Posiadamy uprawnienia do pracy na dokumentach niejawnych, co umożliwia nam obsługę i tworzenie systemów dla urzędów państwowych oraz samorządowych.