Główna strona.


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

SPRZĘT KOMPUTEROWY.
Oferujemy Państwu nowoczesne zestawy komputerowe, notebooki, drukarki, peryferia oraz urządzenia sieciowe w korzystnych cenach.

Gwarantujemy szybką realizację zamówień i pełny zakres usług związany z kompletacją sprzętu oraz instalacją oprogramowania. Komputery opieramy na procesorach firmy Intel ze względu na ich potwierdzoną wydajność i niezawodność. W naszej ofercie, mamy dostępne podzespoły i produkty wielu równych renomowanych firm.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą firmą. Udzielimy Państwu wszelkich wyczerpujących informacji w tym temacie.


W tym dziale znajdą państwo informacje na temat oferowanych produktów w zakresie sprzętu, podzespołów i urządzeń komputerowych.

Jeżeli zakupili Państwo sprzęt w naszej firmie, a nie posiadają sterowników do niego z różnych przyczyn, to można je pobrać z Internetu.Powyższe znaki producentów są zastrzeżonymi znakami towarowymi.