Główna strona.


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Każda firma powinna posiadać swój własny wizerunek w sieci, dlatego nasza firma zajmuje się tworzeniem wirtualnych serwisów internetowych dla wszystkich stałych i nowych klientów.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

SPRZĘT KOMPUTEROWY.
Oferujemy Państwu nowoczesne zestawy komputerowe, notebooki, drukarki, peryferia oraz urządzenia sieciowe w korzystnych cenach.

Gwarantujemy szybką realizację zamówień i pełny zakres usług związany z kompletacją sprzętu oraz instalacją oprogramowania. Komputery opieramy na procesorach firmy Intel ze względu na ich potwierdzoną wydajność i niezawodność. W naszej ofercie, mamy dostępne podzespoły i produkty wielu równych renomowanych firm.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą firmą. Udzielimy Państwu wszelkich wyczerpujących informacji w tym temacie.


W tym dziale znajdą państwo informacje na temat oferowanych produktów w zakresie sprzętu, podzespołów i urządzeń komputerowych.

Jeżeli zakupili Państwo sprzęt w naszej firmie, a nie posiadają sterowników do niego z różnych przyczyn, to można je pobrać z Internetu.Powyższe znaki producentów są zastrzeżonymi znakami towarowymi.