Główna strona.


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

SERWIS I NAPRAWA SPRZĘTU.

Obok sprzedaży sprzętu i oprogramowania nasza firma zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Poniżej podajemy informacje na temat serwisowania sprzętu w naszej firmie.


NAPRAWY SPRZĘTU W RAMACH GWARANCJI

Naprawy gwarancyjne w przypadku zakupu sprzętu komputerowego w naszej firmie jest prowadzona na miejscu w naszym biurze. Problemy usuwane są w ciągu od 1 do 3 dni w zależności od powstałej usterki.

Nie przetrzymujemy bez potrzeby sprzętu przez okres 14 dni. W przypadku potrzeby wysłania uszkodzonego podzespołu do producenta, uruchamiamy sprzęt użytkownikowi tak, aby mógł normalnie pracować, a po powrocie podzespołu z naprawy, montujemy ponownie w komputerze użytkownika.


NAPRAWY SPRZĘTU POGWARANCYJNE ORAZ MODERNIZACJE SPRZĘTU

Naprawy pogwarancyjne w przypadku zakupu sprzętu komputerowego w naszej firmie lub w innej firmie jest prowadzona tak samo w naszym biurze. 

Sprzęt jest sprawdzany i w ciągu 1-2 dni informujemy użytkownika co jest przyczyną problemu lub awarii. W przypadku potrzeby wymiany uszkodzonego podzespołu informujemy o kosztach i cenie, a także, czy cena naprawy jest adekwatna do wartości sprzętu.

W naszej firmie tak samo mogą Państwo zmodernizować starszy sprzęt. Modernizacja sprzętu trwa od 1 do 3 dni, a na nowe podzespoły użytkownik otrzymuje gwarancję producenta.
W przypadku naprawy sprzętu lub jego modernizacji, sprzęt należy dostarczyć do biura naszej firmy. Przed dostarczeniem sprzętu prosimy wcześniej skontaktować się z naszą firmą.