Główna strona.


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

NIELIMITOWANE KONTA EMAIL.

Jako jedyna firma na świecie oferujemy Państwu nielimitowane konta eMail. Nie ma limitu megabajtów na ilość wiadomości przychodzących iwychodzących, a także limitu transferu. 

Dodatkowo możesz korzystać z naszych domen lub ze swojej własnej. Domeny nasze dostępne dla Państwa to:

- mtnet.pl

- mtnet.eu

Jeżeli nie masz jeszcze domeny, a chcesz posiadać własną, zwróć się do naszej firmy, a my zarejestrujemy ją za Ciebie i uruchomimy w kilka minut na naszym serwerze.

Cechy naszych kont:

  • Profesjonalizm i wiarygodność: używając konta eMail na naszym serwerze będziesz zawsze wiarygodny. Jeśli wysyłasz list z zdarmowego konta możesz być uważany za anonimowego dowcipnisia, ponieważ każdy może założyć darmowe konto, a potem zniknąć. Używając płatnego konta, stajesz się kimś do kogo można trafić.

  • Nieograniczony limit wiadomości: na naszych serwerach nie ma limitu wiadomości, a także limitu transferu.

  • Ochrona: Twoje konto na naszym serwerze posiada ochronę antywirusową i antyspamową.

  • Poufność i bezpieczeństwo: możesz odbierać i wysyłać pocztę, z każdego miejsca w Polsce lub na świecie za pośrednictwem bezpiecznego połączenia SSL.

  • Elastyczna obsługa konta: możesz korzystać z własnego konta przez nasz serwis WWW lub z dowolnego innego programu pocztowego.

  • Dodatkowe usługi: możesz przekierowywać pocztę na dowolny inny serwer, możesz zmieniać hasła, tworzyć aliasy oraz zarządzać kilkoma kontami.

  • Pełne wsparcie techniczne: indywidualna opieka nad każdym klientem.

Standard
eMail

Platinium
eMail

Business
eMail

 Ilość kont eMail

1

2

5

 Pojemność konta

bez limitu

bez limitu

bez limitu

 Roczny limit transferu

bez limitu

bez limitu

bez limitu

 Aliasy do kont email

3 na konto

3 na konto

3 na konto

 Abonament roczny w zł

 34,50-zł*

 65,00-zł*

160,00-zł*

 Abonament roczny w €

 8,00-€ 

15,25-€ 

37,50-€ 

* Podano ceny NETTO - należy do nich doliczyć podatek VAT 23%. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi konfiguracjami lub mają pytania w zakresie kont email na naszych serwerach to prosimy o kontakt z naszą firmą.