Główna strona.


ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy.

Wiecej ...


Każda firma powinna posiadać swój własny wizerunek w sieci, dlatego nasza firma zajmuje się tworzeniem wirtualnych serwisów internetowych dla wszystkich stałych i nowych klientów.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE.

To nowoczesne rozwiązanie jest doskonałym dla każdej firmy narzędziem promocji oraz możliwością zaprezentowania w atrakcyjny i przejrzysty sposób zakresu działalności, dotychczasowych osiągnięć oraz obszarów współpracy z obecnymi jak i przyszłymi klientami.

Prezentacje spełniają przede wszystkim funkcję informacyjno - edukacyjną. Pokaz multimedialny silnie oddziaływuje na emocje, co znajduje odzwierciedlenie w korzystniejszym postrzeganiu produktów lub firmy.
 
Tworzone są z myślą o wzbogaceniu materiałów reklamowych i jako kolejny etap konsekwentnie realizowanej polityki marketingowej w firmie.
Prezentacje na krążkach CD to doskonały upominek wręczony przy wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych. Relatywnie niskie koszty produkcji i duże możliwości kreacyjne sprawiają, że coraz więcej firm sięga po to narzędzie promocji.
 
Z drugiej strony, gdy liczy się dotarcie z efektywnym przekazem do szerokiej grupy, multimedia znajdują zastosowanie także na stronach WWW.
 
Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe przygotowanie prezentacji multimedialnych wg wymagań i potrzeb Państwa firmy.