Główna strona.


ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy.

Wiecej ...


Każda firma powinna posiadać swój własny wizerunek w sieci, dlatego nasza firma zajmuje się tworzeniem wirtualnych serwisów internetowych dla wszystkich stałych i nowych klientów.

Wiecej ...


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Z.T.K.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 8362460
tel.  +48 91 8362160
kom.+48  509659188
martechztk@martech.com.pl

PROJEKTOWANIE SERWISÓW WWW.

Każda firma powinna posiadać swój własny wizerunek w sieci, dlatego nasza firma zajmuje się tworzeniem wirtualnych serwisów internetowych dla wszystkich stałych i nowych klientów.
 
Projektując wirtualny serwis myślimy o jego funkcjonalności, przyciągającej oko grafice, ciekawym tekście, adresie, itd. Serwis powinien być logiczny i czytelny, ponieważ tylko takie strony WWW mogą wykreować wizerunek firmy, który będzie na długo zapamiętany. Tworzony przez naszą firmę serwis będzie zawierać elementy, które zacieśnią kontakt z klientem i umożliwią łatwy dostęp do oferty firmy. Takimi elementami są: wszelkiego rodzaju formularze, wyszukiwarki, odpowiadające bazy danych, forum oraz użycie zaawansowanych technologii Flash, Java Script, Java, DHTML, PHP, itd.
 
Tworzone serwisy internetowe mogą znajdować się na naszych serwerach hostingowych lub na innym serwerze wybranym przez Państwa.

Nasza firma wykonała kilkaset różnego rodzaju wirtualnych serwisów WWW. Poniżej przedstawiamy klika z naszych projektów, które wykonane zostały wg zamówień i wymagań naszych klientów.

 

Studio fotograficzne 
"Anro"
Sklep mody damskiej
"Shock"
Hurtownia Elektryczna
"El-Trans
Urząd Miasta 
w Górowie Iławeckim
Biuro Turystyczne
"Ina-Tour"
Radcy Prawnego
Adam Soswa
Biuro Turystyczne
"FocusTour"
Wort - Marcin Lipnicki
Tłumacz przysięgły
Biuro Rachunkowe
Jacek Okolski
Lecznica Weterynaryjna
"Amicus"
Jeżeli są Państwo zainteresowani zaprojektowaniem i wykonaniem serwisu WWW lub mają pytania w tym zakresie to prosimy o kontakt z naszą firmą. Cennik projektowania WWW.