Główna strona.


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

NADZOROWANIE I BUDOWA SIECI.

Do skorzystania z tej oferty zachęcamy małych i średnich przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy lokalnych sieci komputerowych w biurach. Posiadamy duże doświadczenie w zleceniach tego typu. 

Do grona naszych Klientów należy wiele firm i instytucji, z którymi na bieżąco współpracujemy. Oprócz instalacji sprzętu sieciowego zajmujemy się również serwisem sieci, nadzorem serwerów, kontrolą zabezpieczeń itp. 

Zapewniamy bieżące wsparcie techniczne. Jesteśmy elastyczni i w pełni dyspozycyjni.
 
Zajmujemy się także modernizacją istniejących już sieci LAN, poprawiamy ich funkcjonowanie, wymieniamy sprzęt sieciowy, zwiększamy efektywność. Jakość i sposób wykonania sieci u naszych klientów prezentują załączone zdjęcia, a także nasze referencje