Główna strona.


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania antywirusowego. Integracja oprogramowania antywirusowego z systemami operacyjnymi wykazuje o wiele większe bezpieczeństwo komputera niż standardowa ochrona antywirusowa.

Poniżej przedstawiamy ofertę na oprogramowanie antywirusowe, które mogą Państwo u nas zakupić. Nasza firma jest Partnerem handlowym firmy Arcabit. U nas dodatkowo otrzymasz zniżki 5%, 10%, 15% od ceny produktów firmy Arcabit.


PRODUKTY FIRMY ARCABIT

Pakiet ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy, który wyposażony jest w baze danych o wszelkich wariantach szkodliwych obiektów (wirusach, koniach trojanskich, robakach internetowych, programach typu spyware, adware, riskware, obiektach typu rootkit itp.). Posiada zaawansowane mechanizmy heurystyczne, które umożliwiają wykrywanie nowych, nieznanych jeszcze zagrozeń. Nowatorska technologia ArcaAntiStealth demaskuje programy próbujące zakamuflować się w systemie.

Pakiet ArcaVir jest prosty i wygodny w obsłudze z możliwością wszechstronnej konfiguracji. Instalacja pakietu jest wyjatkowo prosta i nie wymaga pobierania żadnych dodatkowych komponentów. Program od razu po instalacji jest gotowy do pracy. Produkt chroni system uwzgledniając wszystkie płaszczyzny będące potencjalnym źródłem zagrożenia, począwszy od dyskietek i płyt CD, poprzez poczte, sieć i Internet. Najwyższy poziom zabezpieczenia, dzięki rozbudowanemu zestawowi narzędzi i mechanizmów ochronnych, idzie w parze z minimalnym obciążeniem systemu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach producenta tego oprogramowania pod adresem www.arcavir.pl.

CENNIK WYBRANYCH PRODUKTÓW FIRMY ARCABIT

Lp. Wyszczególnienie Cena brutto
1.Arcavir 2013 - Antywirus Protection - 1 stanowisko na 12 m-cy100.80 zł   
2.Arcavir 2013 - Antywirus Protection - 2 stanowiska na 12 m-cy145.00 zł   
3.Arcavir 2013 - Antywirus Protection - 3 stanowiska na 12 m-cy190.00 zł   
4.Arcavir 2013 - Internet Security - 1 stanowisko na 12 m-cy150.00 zł   
5.Arcavir 2013 - Internet Security - 2 stanowiska na 12 m-cy197.00 zł   
6.Arcavir 2013 - Internet Security - 3 stanowiska na 12 m-cy240.00 zł   

Powyzsze ceny są cenami tylko dla jednego stanowiska. Kontynuacja dla wiekszej liczby stanowisk jest tansza ok. 30% w zalezności od produktu i czasu licencji. Tak samo cena kazdego pakietu jest nizsza w przypadku zakupu jednorazowo kilkunastu stanowisk.

W przypadku pytan prosimy o kontakt z naszą firmą.


PRODUKTY FIRMY KASPERSKI LAB.

Kaspersky Lab oferuje produkty dla firm korzystających z sieci komputerowych o dowolnym rozmiarze, od niewielkich przedsiebiorstw wyposażonych w kilka stacji roboczych aż po korporacje ze skomplikowaną i złożoną infrastrukturą IT. Dzięki skalowalności połaczonej z obsługą wszelkich rodzajów węzłów sieciowych oraz platform nasze produkty mogą chronić nawet najbardziej wymagające i dynamiczne struktury sieciowe. 

Natomiast produkty dla domu i małych biur zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wygodnego i bezpiecznego korzystania z komputerów oraz Internetu. Rozwiazania Kaspersky Lab zapewniaja ochronę najwyższej jakości przed wirusami, robakami, atakami hakerów, spamem, aplikacjami spyware i innym szkodliwym oprogramowaniem. 

Zaawansowane technologie Kaspersky Lab pozwalają na bezpieczne korzystanie z komputerów PC, laptopów oraz smartfonów.

CENNIK WYBRANYCH PRODUKTÓW FIRMY KASPERSKI LAB

Lp. Wyszczególnienie Cena brutto
1.Kaspersky AntiVirus 2014 PL Box 2 stanowiska 12 m-cy 100.00 zł   
2.Kaspersky AntiVirus 2014 PL Box 3 stanowiska 12 m-cy 155.00 zł   
3.Kaspersky AntiVirus 2014 PL Box 5 stanowisk 12 m-cy 195.00 zł   

W naszej ofercie dostępne są także produkty takich firm jak: Kaspersky Lab., Symantec, G-Data, ESET, F-Secure i innych firm.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem oprogramowania antywirusowego lub uzyskaniem więcej informacji to prosimy o kontakt z naszą firmą.

Jednocześnie informujemy, że podawane na stronach ceny są tylko cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.