Główna strona.


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

GEOTRANS - BAZA DANYCH HNS.

System GeoTrans - Baza danych HNS (HOST NATION SUPPORT) jest kolejnym systemem po SRK 2006 przeznaczonym do zabezpieczenia cywilnej i wojskowej pomocy świadczonej w czasie pokoju, w sytuacjach kryzysowych i podczas konfliktów, przez państwo, na którego terytorium przemieszczają się lub są rozmieszczone i działają siły oraz organizacje NATO. 

System wykonany został w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej. GeoTrans może współpracować z systemem SRK 2006 dla Centrum Zarządzania Kryzysowego. Przeznaczony jest dla Departamentu Spraw Obronnych Ministerstwa Infrastruktury i jednostek operacyjnych, a także biur oraz instytucji współpracujących z tymi instytucjami i jednostkami. 

Posiada pełne możliwości bilansowania potrzeb i uzyskiwania informacji o zasobach cywilnych. Posiada zestawienia i bilanse, które umożliwiają wcześniejsze planowanie i koordynowanie w zakresie właściwego wykorzystania zasobów cywilnych na potrzeby HNS. 

Z uwagi na to, że system jest zastrzeżony do publicznego użytkowania nie możemy przedstawić co jest jego zawartością. Informacje na temat systemu mogą uzyskać tylko instytucje i biura współpracujące z Ministerstwem Infrastruktury oraz instytucje, które biorą udział w czasie usuwania zagrożeń i reagowania kryzysowego, a także: Prezydent RP, Premier RP, Sztab Generalny WP, Wojewódzkie Centra Zarządzania Kryzysowego oraz instytucje upoważnione przez Ministerstwo Infrastruktury.

W przypadku zainteresowania systemem lub pytań prosimy o kontakt z naszą firmą.