Główna strona.


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

INSTALATORY NA PŁYTY CD.

Tworzysz bazy danych lub oprogramowanie komputerowe? Chcesz pokazać się swoim klientom od najlepszej strony, usprawnić całą procedurę instalacyjną, ale nie masz czasu na tworzenie dodatkowych programów instalacyjnych? Jeśli tak, to nasza poniższa oferta będzie idealna dla Ciebie. Na Twoje indywidualne zamówienie nasza firma w krótkim czasie przygotuje kompletny profesjonalny program instalacyjny dla Twoich aplikacji z możliwością jego wielokrotnego nagrywania na płyty CD. Oprócz podstawowej wersji programu na Twoje zamówienie dodamy do instalatora także wybrane aplikacje dodatkowe potrzebne do jego obsługi, pliki konfiguracyjne, dokumentację, sterowniki itp.
 

Od tej pory Twoi klienci zyskają możliwość zainstalowania stworzonego przez Ciebie oprogramowania w szybki i łatwy sposób. Całe niezbędne oprogramowanie znajdować się będzie w ramach jednego pakietu instalacyjnego.
 
Dzięki nam zaoszczędzisz cenny czas i koszty, zadbasz też o wygodę swojego klienta, co pozwoli Twojej firmie dodatkowo poprawić swój wizerunek względem potencjalnych użytkowników Twoich aplikacji. Przekonaj się czy potrafimy Cię miło zaskoczyć i skontaktuj się z nami w dowolny sposób.