Główna strona.


ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy.

Wiecej ...


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Każda firma powinna posiadać swój własny wizerunek w sieci, dlatego nasza firma zajmuje się tworzeniem wirtualnych serwisów internetowych dla wszystkich stałych i nowych klientów.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

INSTALATORY DO MAGIC.

Instalatory do Magic Deployment przeznaczony jest do instalacji tego oprogramowania oraz tworzonych aplikacji dla użytkowników końcowych.

 

 

DLACZEGO INSTALATOR MAGIC DEPLOYMENT ?
 
Na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z oprogramowaniem Magic, firma nasza postanowiła usprawnić całą procedurę związaną z instalacjami tego środowiska dla Magic Deployment Desktop i Open Client oraz kolejnych wersji tego środowiska u użytkownika końcowego.
Dzięki naszemu instalatorowi nie potrzeba prowadzić specjalnych szkoleń, pisać długich opisów i dokumentacji, a także tworzyć innych dodatkowych elementów podczas wdrażania systemu. Dodatkowo nie muszą Państwo zakupywać kosztownego oprogramowania narzędziowego przeznaczonego do tego celu oraz szkolić własnych pracowników w tym zakresie, co skraca czas i pozwala skupić się na samym tworzeniu systemu w Generatorze Aplikacji Magic dla użytkownika końcowego.
 
MAGIC DEPLOYMENT DESKTOP I OPEN CLIENT
 
Oferowany przez nas program umożliwia łatwą i prostą instalację dowolnej wersji Magic’a z dowolnie wybranym service pack’iem i dodatkami. Wybór wersji Magic’a zależy od Państwa. Ponadto instalator umożliwia dodanie plików i katalogów z własną aplikacją, którą można dowolnie skonfigurować w ramach pliku magic.ini oraz innych plików konfiguracyjnych. W ten sposób instalator zapewnia maksymalną indywidualizację oraz pełne dostosowanie do potrzeb użytkowników. Dzięki tym zaletom użytkownik końcowy, u którego ma nastąpić wdrożenie systemu, w łatwy i prosty sposób przeprowadzi samodzielnie całą procedurę instalacyjną.

 

 

ZALETY INSTALATORA:

  • łatwa i prosta obsługa;
  • mała pojemność;
  • konstrukcja instalatora umożliwiająca maksymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika;
  • możliwość dostosowania dowolnej wersji oprogramowania Magic;
  • możliwość dodania jednej lub kilku aplikacji;
  • możliwość konfigurowania pliku magic.ini, nethasp.ini, itd;
  • możliwość dodania innych plików konfiguracyjnych lub gateway do baz danych w przypadku Magic Open Client.
Na dodatkowe zamówienia firma nasza jest w stanie dostosować instalatora do bardziej zaawansowanych potrzeb lub możemy wykonać dowolny inny program do instalacji Państwa aplikacji.