Główna strona.


Każda firma powinna posiadać swój własny wizerunek w sieci, dlatego nasza firma zajmuje się tworzeniem wirtualnych serwisów internetowych dla wszystkich stałych i nowych klientów.

Wiecej ...


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

INSTALATORY DO PROGRAMÓW I APLIKACJI .

Tworzysz bazy danych lub oprogramowanie komputerowe, chciałbyś usprawnić całą procedurę instalacyjną, żeby twoi użytkownicy nie mieli z tym problemów, nie masz czasu na tworzenie dodatkowych programów instalacyjnych ?
 
Nasza firma wykona na zamówienie profesjonalny program instalacyjny, który umożliwi szybkie i łatwe skonfigurowanie aplikacji, bazy danych itp.

Dzięki takiemu instalatorowi, Twoi klienci, będą mogli w łatwy i prosty sposób zainstalować oferowane przez Ciebie produkty. Nie będą musieli zastanawiać się nad wyborem opcji, które dość często utrudniają instalację produktu.

Sam będziesz mógł skonfigurować i dopasować instalatora do swoich potrzeb i potrzeb użytkowników końcowych. Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania, skontaktuj się z naszą firmą.