Główna strona.


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

NASZE PRODUKTY I SYSTEMY.
Firma MarTech od początku swojej działalności zajmuje się tworzeniem systemów baz danych na zlecenie i potrzeby użytkowników. Stworzyliśmy ponad 60 różnego typu systemów w różnych językach programowania, które ułatwiają i automatyzują całą pracę w wielu różnych biurach, firmach i instytucjach.

Na indywidualne zamówienie klientów nasza firma w krótkim czasie przygotowuje kompletne profesjonalne oprogramowanie.

Nasze systemy są zawsze przejrzyste, łatwe w obsłudze oraz instalacji i nie wymagają specjalistycznego przeszkolenia z jego obsługi. To główne zalety jakie nasza firma zawsze wprowadza w swoich systemach. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownicy końcowi są zawsze zadowoleni, a cała obsługa nie wymaga fachowej wiedzy informatycznej. 

Dodatkowo posiadane oprogramowanie narzędziowe pozwala nam na tworzenie różnych zawansowanych systemów z wykorzystaniem dowolnego motoru bazy danych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem systemu lub oprogramowania to prosimy o kontakt z naszą firmą.


W tym dziale znajdą państwo informacje na temat obecnie sprzedawanych i oferowanych systemów:


Tylko na naszych serwerach hostingowych założysz
konta email bez limitu megabajtów i bez limitu transferu.