Główna strona.


ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy.

Wiecej ...


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Każda firma powinna posiadać swój własny wizerunek w sieci, dlatego nasza firma zajmuje się tworzeniem wirtualnych serwisów internetowych dla wszystkich stałych i nowych klientów.

Wiecej ...


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

LEKSUS - ZINTEGROWANY SYSTEM OBSŁUGI OSK.

LEKSUS v.2.0 - Zintegrowany System Obsługi Ośrodka Szkolenia Kierowców to aplikacja polecana przedsiębiorcom prowadzącym szkoły dla przyszłych kierowców. Łączy w sobie jednocześnie prostotę oraz pełną funkcjonalność. Pozwala w łatwy i przejrzysty sposób uporządkować posiadaną już bazę danych oraz na bieżąco ją rozbudowywać.
 
Nasz program został stworzony specjalnie dla potrzeb ośrodków szkolenia kierowców i w związku z tym spełni wszystkie konieczne funkcje niezbędne do ewidencji danych także w Twojej szkole. Zalet komputeryzacji w działalności firmy nie sposób jest przecenić. Nasz system integruje w sobie wszystkie aspekty zarządzania danymi w OSK. Operując na bazie danych instruktorów oraz kursantów automatycznie generuje niezbędne dokumenty oraz zaświadczenia. Program tworzy też wygodne z punktu widzenia użytkowników słowniki, które znacznie ułatwiają wprowadzanie danych do bazy systemu.  

W systemie znajduje się:

 • Ewidencja kursantów z podziałem na kursy oraz oddziały i filie:
  Ewidencja Kursantów umożliwia zakładanie, modyfikowanie, przeglądanie oraz wyszukiwanie danych dotyczących kursantów i prowadzonych kursów w poszczególnych ośrodkach szkolenia.

 • Ewidencja pojazdów z podziałem na oddziały i filie:
  Ewidencja Pojazdów umożliwia zakładanie, modyfikowanie, przeglądanie oraz wyszukiwanie danych dotyczących posiadanych pojazdów w poszczególnych ośrodkach szkolenia.

 • Ewidencja Kadr:
  Ewidencja Kadr umożliwia zakładanie, modyfikowanie, przeglądanie danych dotyczących instruktorów nauki jazdy oraz planowania jazd.

 • Ewidencja Dokumentów:
  Ewidencja Dokumentów umożliwia wystawianie oraz rozliczanie domumentów finansowych (faktury, rachunki, KP, KW, raporty kasowe).

 • Baza Słownikowa:
  Baza słownikowa umożliwia wprowadzanie oraz modyfikowanie stałych danych potrzebnych do pracy systemu.

 • Raporty i Zestawienia:
  Raporty i Zestawienia umożliwiają tworzenie zestawień dotyczących kurasantów, kursów, pojazdów oraz rozliczeń finansowych.

 • Administracja:
  Administracja umożliwia zarządzanie systemem, sprawowanie kontroli nad pracą użytkowników oraz archiwizowanie i przekazywanie danych pomiędzy ośrodkami szkolenia.

Dodatkowo system ma możliwość planowania jazd, wystawiania kart jazd kursantów, podań o wydanie uprawnień, deklaracji przyjęcia na kurs (zgodnie z obowiązującymi przepisami o prowadzeniu OSK), rozliczania kursantów z nieopłaconych kursów, oraz rozliczania Ośrodka z wystawionych zaświadczeń o ukończeniu kursu dla celów kontroli. 

W obecnej chwili nasza firma przygotowuje system pod najnowsze środowisko Magic uniPaaS v.1.5. Leksus v.2.0 dostępny będzie w sprzedaży na przełomie wrzesień - pazdziernik 2009r. Będzie można także otrzymać wersję demonstracyjną naszego systemu.