Główna strona.


ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy.

Wiecej ...


Notebook to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przenośnego niedrogiego i uniwersalnego komputera o doskonalych parametrach.

Wiecej ...


Tworzymy zintegrowane systemy oraz aplikacje, a także instalatory na płyty CD oraz do programów na potrzeby użytkowników. Sprawdza sie to w wielu sytuacjach, a szczególnie gdy oprogramowanie "z pólki" nie zaspokaja potrzeb użytkownika lub cena programów narzędziowych jest stanowczo wygórowana.

Wiecej ...


Poszukujesz niedrogiego i uniwersalnego komputera stacjonarnego o doskonałych parametrach? W naszej ofercie znajdziesz tanie komputery stacjonarne zbudowane w oparciu o procesory Intel Core 2 Duo i Intel Core 2 Quad, które wykazują się bardzo dobrą wydajnością i niezawodnością.

Wiecej ...


Zapraszamy do naszego największego serwisu w Polsce w zakresie zarządzania kryzysowego oraz pomocy społecznej i charytatywnej dla obywateli. Czytaj aktualne prognozy pogody i ostrzeżenia przez zagrożeniami.

Wiecej ...


MarTech Software Sp. z o.o.
ul. T. Kutrzeby 7A/25
71-296 Szczecin

fax. +48 91 3508024
tel.  +48 91 3508080
office@martechsoftware.com

PROMETEUSZ BAZA DANYCH CZK NASTĘPCA SYSTEMU SRK 2006.

System SRK 2006 - baza danych dla centrum zarządzania kryzysowego i gminnych centr reagowania jest kolejną bardziej rozbudowaną wersją naszego systemu. Przeznaczony jest dla wszystkich struktur oraz ogniw uczestniczących w zarządzaniu kryzysowym. Zapewnia prostą obsługę i maksymalnie krótką drogę dotarcia do poszukiwanej informacji. Daje możliwość współpracy, wymiany informacji oraz ciągłego doskonalenia narzędzia.

SRK 2006 zaspokaja bardzo wygórowane oczekiwania, postawione przez użytkowników systemu. Dzięki bliskiej współpracy z systemem można stwierdzić, że:

 • narzędziem może operować osoba znająca jedynie podstawy obsługi komputera;
 • do odnalezienia żądanej wiadomości, potrzeba kilku, logicznie postępujących po sobie kliknięć myszą;
 • użytkownik wypełnia treść bazy według własnych potrzeb warunkowanych lokalnymi zależnościami;
 • słowniki charakterystyczne dla gromadzonych informacji, posiadają niezmianialny, lecz dający się rozszerzyć przez użytkownika, trzon strukturalny;
 • cała wiedza zgromadzona jest w trzech "kanałach tematycznych": 
      - organizacyjnym;
      - zdarzeniowym;
      - o zasobach sił i środków reagowania lub odbudowy;
 • jeżeli stres wywoła wątpliwość - co dalej robić ? - użytkownik czuje się pewniej poruszając się w “kanale” zdarzeniowym z zawartym w nim algorytmem postępowania;

 • jeżeli czas nagli, baza zapewni realizację połączeń telefonicznych z wybranym ogniwem organizacyjnym;

 • "kanał" zdarzeniowy zaspokoi potrzeby w zakresie identyfikacji substancji chemicznych i biologicznych, które wywołały określone zagrożenie;
 • już znajomość zaledwie jednego parametru określającego poszukiwaną informację pozwala na uzyskanie pełnej wiedzy, która jest w danej chwili niezbędna;
 • każda pomyłka lub zdezaktualizowane informacje dają się łatwo skorygować lub wymazać;
 • skutecznie spełniony jest warunek:
      - wszechstronne operowanie danymi tylko przez określone osoby;
      - przeglądanie informacji przez szerokie, lecz zawsze dobrane grono
        zainteresowanych;
 • treści zawarte w bazie można łatwo wygenerować na zewnątrz systemu w postaci raportu lub wydruku;
 • utrzymanie ciągłej aktualności danych, odbywa się własnym sumptem lub poprzez eksport-import poprawek w układzie pionowym i poziomym,
 • bazy adekwatne do indywidualnych potrzeb i zadań, mogą być tworzone na wszystkich poziomach zarządzania kryzysowego przy pomocy tego samego narzędzia.

Więcej informacji znajdą Państwo w dokumencie pdf, który można pobrać Tutaj. W przypadku zainteresowania systemem lub pytań prosimy o kontakt z naszą firmą.